3 SKRYTÉ TRIKY PRO #INSTASTORIES

Pokud používáte sociální síť Instagram, tak jsou vám jistě známá insta stories (příběhy). Můžete zachytit to, co právě děláte, čím se chcete pochlubit nebo co vás právě zaujalo. Svá stories můžete různě upravovat pomocí samolepek, emoji, textu, kreslení, barev, filtrů a dalším nespočtem různých funkcí. V tomto článku vám ukážu tři možnosti, o kterých jste možná zatím nevěděli.

1. BARVA TEXTU A KRESLENÍ

Pokud jste byli někdy limitováni možností výběru barev, tak věřte, že možností je nespočet. Stačí použít tento jednoduchý trik. Můžete vyvolat paletu barev, ze které si můžete vybrat tu, která vám opravdu vyhovuje.

2. POZADÍ PRO TEXT, EMOJI NEBO SAMOLEPKY

Pokud chcete přidat story a potřebujete barevné pozadí, tak nemusíte čočku fotoaparátu zakrývat prstem, abyste vytvořili černé pozadí. Můžete vytvořit pozadí v jakékoli barvě.

Pokud pořídíte Live photo iPhonem, tak tato funkce nefunguje. Podržením vytvoříte funkci Boomerang (smyčku).

3. SKRYTÍ INSTA STORIES OD UŽIVATELŮ, KTERÉ NECHCETE SLEDOVAT

Tento trik se hodí, když chcete sledovat fotky uživatelů, které přidávají na svůj profil, ale jejich stories vás nezajímají. Typická situace, když sledujete například hereckou celebritu, která přidává zajímavé fotky na svůj profil, ale její instastories, kterých je doslova tisíce vás ničím neobohacují. Jednoduše je schováte a už se vám ve výčtu stories nebudou zobrazovat.

Pokud chcete sledovat nějaké pěkné profily a dozvědět se zajímavá fakta o Instagramu, tak se můžete podívat tady.

Napsat komentář